Чистка шкіряних речей
Вироби зі шкіри - є, практично, в кожному гардеробі. Такі речі вимагають дбайливого догляду і професійної чистки, яку краще довірити досвідченим фахівцям. Але постійний догляд потрібно проводити в домашніх умовах.
Чистка шкіри в домашніх умовах?
Для догляду за улюбленими виробами зі шкіри, є безліч засобів, які можна придбати на магазинних вітринах. Це можуть бути спреї, креми, шампуні і спеціальні серветки. Їх функції не тільки в очищенні забруднень, але і в оновленні вироба. Як правило, до даних засобів додається інструкція по догляду, але перевірити все ж варто на непомітній ділянці.
Поради по догляду за шкіряними виробами:
- Протерти шкіру апельсиновою шкіркою або гліцерином. Даний спосіб поверне ріднй блиск і запобіжить появі тріщин і витертостям.
- Для того, щоб прибрати сильні забруднення, необхідно змочити тампон в скипидарі або бензині, і протерти виріб. Але потрібно бути обережним, тому що велика кількість нанесеного засобу може знежирити шкіру.
- Якщо ж на шкіряній речі з'явилися жирні плями, допоможе їх усунути звичайна крейда. Порошком із крейди потрібно засипати пляму і залишити на ніч. Після цього струсити шкіряний виріб і протерти щіткою.
- Щоб прибрати слабкі забруднення, досить протерти спеціальної вологою серветкою для шкіри або слабким мильним розчином. Нанести його потрібно губкою, а потім змити простою водою.
- Під час носіння речей, на будь-якому виробі з'являються затертості і тріщини. Фахівці хімчисток радять підфарбовувати речі, але використовувати тільки аерозольові нітрофарби. Проводячи фарбування шкіри в домашніх умовах, потрібно бути максимально обережним і наносити тонким шаром, щоб виріб не втратив свою еластичність.
- Щоб оновити шкіру і повернути їй рідний блиск, протріть збитим яєчним білком. І після цього протріть вологою губкою.
- У вас куртка з тонкої шкіри? Потрібно час від часу протирати скипидаром і молоком (1: 1), і потім протерти білим кремом для шкіри.
Золоті правила для шкіряних речей:
- якщо Ви потрапили під дощ або сніг, прийдіть до додому і відразу ж протріть сухою ганчіркою, серветками або папером, щоб не залишилося вологи;
- не можна сушити шкіряні речі на батареях або біля обігрівальних приладів, так як шкіра може потріскатися;
- не можна зберігати вироби зі шкіри в звичайних пластикових пакетах. Правильним рішенням буде придбання спеціальних чохлів, які не будуть пропускати повітря.
Догляд за шкіряними речами обов'язковий в домашніх умовах, але професійну хімчистку краще довірити фахівцям Аквамарин.